О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Обавјештавамо пољопривредне произвођаче општине Лопаре да ће Општинска управа Лопаре у сарадњи са Агенцијом за пружање стручних услуга у пољопривреди из Бијељине организовати предавање из области пластеничке производње.

Предавачи ће бити проф. др Омер Куртовић са Пољопривредног факултета из Сарајева и дипл. инж. пољ. Ђорђе Глишић – Ресор за пружање стручних услуга у пољопривреди.

Предавање ће се одржати у сали у СО-е Лопаре, 30.01.2020. године (четвртак) у 12:00 часова.

Теме предавања су следеће:
1. Гајење поврћа у затвореном простор у – Предавач проф. др Омер Куртовић, Пољопривредни факлутет Сарајево; Консултант Фарма 2;
2. Заштита поврћа у заштићеном простору – Предавач дип. инж. пољ. Ђорђе Глишић, Ресор за пружање стручних услуга у пољопривреди.

Општинска управа
Одјељење за привреду и друштвене дјелатности

Лопаре:  24.01.2020. године