НОВИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЈЕКТИ

Одборници Скупштине општине Лопаре усвојили су данас извјештај о извршењу буџета за прва три мјесеца, програм рада Скупштине и нацрт Зонинг плана приступне саобраћајнице до подручја „Бусија“.

Начелник општине Лопаре Радо Савић рекао је да су одборници усвојили и одлуке о асфалтирању локалних путева у неколико мјесних заједница, укупне вриједности 270.000 КМ.

„Пројекти асфалтирања, као и нацрт Зонинг плана приступне саобраћајнице до подручја `Бусија`, као наставак обезбјеђивања неопходне документације за изградњу спортског комплекса `Бусија`, важни су пројекти за сваког грађанина наше општине и засигурно ће допринијети бољем и лакшем животу сваког појединца“, рекао је Савић.

На редовној сједници, на којој је расправљано о 27 тачака дневног реда, усвојени су и извјештај о раду Дома здравља Лопаре за 2019. годину, као и Програм рада и финансијски план те здравствене установе за ову годину.