ОПШТИНА НАСТАВЉА ДА ПОМАЖЕ РЕНОВИРАЊЕ ЗГРАДА

Начелник општине Лопаре Радо Савић позвао је заједнице етажних власника да предузму иницијативу у реновирању својих објеката за становање и обећао помоћ општине за све који се одлуче за тај чин.
Савић је Срни рекао да је у Лопарама реновирана још једна у низу зграда у Улици цара Душана, за шта су станари зграде, у овој улици на броју 119, прикупили 20.500 КМ, а општина је из буџета помогла са 10.000 КМ.
„Ово је наставак пројекта који има за циљ да све старије зграде поред главне улице у Лопарама добију нови кров, фасаду и олуке“, каже Савић.
Он је истакао да је ова зграда, која је била доста оронула, добила нови сјај након ових радова, а пошто је урађена и термоизолација трошиће се мање енергије тако да ће станари имати мање трошкове, што ће допринијети комфорнијем животу.