ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Обавјештавају се све заинтересоване породице са троје и више дјеце од којих је најмање једно малољетно да могу да се пријаве на Јавни позив за „Поносну картицу Републике Српске“, који је расписала општина Лопаре, а објављен је на сајту и огласној табли општине Лопаре.

Остваривањем права на „Поносну картицу“ чланови вишечланих породица остварују попусте приликом плаћања роба и услуга у „Поносном маркету Републике Српске“ код преко 250 малопродајних објеката, компанија, малих предузећа и предузетника који учествују у наведеном пројекту.

Такође, све заинтересоване привредне субјекте позивамо да се укључе у пројекат као Пријатељ породице – давалац попуста на своје робе или услуге породицама са троје и више дјеце, те на тај начин подрже саме породице и наталитет. Осим подршке наталитету пројекат је конципиран тако да садржи и мјере подршке локалној привреди.