Наставак сарадње са UNDP-ом

У оквиру активности на Пројекту интегрисаног локалног развоја (ILDP), који представља заједничку иницијативу Швајцарске агенције за развој и сарадњу (SDC) и Развојног програма Уједињених нација (UNDP ) у БиХ, 19. априла 2017. године начелник општине Лопаре др Радо Савић одржао је састанак са представницима UNDP-а.
На састанку су презентоване досадашње активности које је Општина имала у ILDP пројекту у вези са методологијом спровођења Стратегије развоја и потписан је Протокол о сарадњи.
Циљ пројекта је да подржи даљу консолидацију система стратешког планирања на локалном нивоу у БиХ путем јачања процеса интегрисања локалних стратешких планова у стратешке и финансијске оквире и планове виших нивоа власти.