НОВИ АСФАЛТ У КОРАЈУ

Начелник општине Лопаре Радо Савић данас је са начелником општине Челић Сеадом Муминовићем посјетио повратничко насеље Корај, засеок Гајеви, у лопарској општини, у којој је асфалтирано 680 метара пута.
За нови асфалт Општина Лопаре је издвојило 50.000 КМ, а мјештани 25.000 КМ.
Начелник општине Лопаре Радо Савић изразио је захвалност свима који су учествовали у овом пројекту, односно сарадњи, која је, каже, гаранција бољег живота. Уједно и истако да је ово пољопривредни крај и да Општина Лопаре даје преко 1000 дунума земље на обраду локалном становништву које се углавном бави воћарством.
Начелник општине Челић Сеад Муминовић навео је да је обострано задовољство јер су мјештани Кораја добили асфалт који ће уједно побољшати квалитет живљења становништва неколико општина.
„Бавим се пољопривредом и овај овај пут ће ми значити много. Сви смо захвални начелницима општина Лопаре и Челић и мјештанима“, рекао је Карасуљић Новалија, мјештанин Кораја.