NOVU ŠKOLSKU GODINU ZAPOČELA 903 UČENIKA

Na području opštine Lopare novu školsku godinu započela su 903 učenika u tri osnovne škole i u srednjoškolskom centru.
Načelnik opštine Lopare Rado Savić posjetio je Osnovnu školu „Sveti Sava“ i podijelio prigodne pakete đacima prvacima, kojih je ove godine 56, što je manje nego prošle godine kada je u Loparama bilo 68 prvačića.

„Neka vam nova školska godina donese radost i da sa optimizmom ostvarite što bolje rezultate“, poželio je Savić učenicima.

U tri osnovne škole u Loparama obrazuju se 663 učenika, a Srednjoškolski centar „Vuk Karadžić“ pohađa 240 učenika.

Posjeti učenicima na početku školske godine prisustvovali su i predsjednik Skupštine opštine Lopare Milenko Ristić i narodni poslanik iz ove opštine Želimir Nešković.