НОВУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ ЗАПОЧЕЛА 903 УЧЕНИКА

На подручју општине Лопаре нову школску годину започела су 903 ученика у три основне школе и у средњошколском центру.
Начелник општине Лопаре Радо Савић посјетио је Основну школу „Свети Сава“ и подијелио пригодне пакете ђацима првацима, којих је ове године 56, што је мање него прошле године када је у Лопарама било 68 првачића.

„Нека вам нова школска година донесе радост и да са оптимизмом остварите што боље резултате“, пожелио је Савић ученицима.

У три основне школе у Лопарама образују се 663 ученика, а Средњошколски центар „Вук Караџић“ похађа 240 ученика.

Посјети ученицима на почетку школске године присуствовали су и предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић и народни посланик из ове општине Желимир Нешковић.