ПРОМОЦИЈА РЕАЛИЗОВАНИХ ПРОЈЕKАТА ОМЛАДИНСKЕ БАНKЕ У 2018. ГОДИНИ

У сали СО-е Лопаре 13. децембра 2018. године одржана је свечана презентација реализованих пројеката Омладинске банке Лопаре у сарадњи са Фондацијом Мозаик и Општином Лопаре.
У оквиру пројеката Омладинске банке Лопаре у току 2018. године реализовани су пројекти „Фитнес опремом до здравијег живота“, Лопаре; „Бициклистичке стазе за младе“, Прибој; „Уређење спортско – рекреативног излетишта“, Милино Село; „Средњошколци лидери у развоју Бијељинске регије“, Лопаре; „Љетња школа фолклора“, Лопаре; „Изградња теретане ФK Прибој“, Прибој; и „Набавка опреме за школу спорта“ Лопаре.
Омладинска банка Лопаре је у 2018. години подржала 7 пројеката. Укупна вриједност реализованих пројеката износила је 18.190,00 KМ, од којих је износ од 7.800,00 KМ обезбијеђен као допринос група из заједнице, а износ од 10.390,00 KМ обезбијеђен из Фонда Омладинске банке Лопаре који су заједнички обезбиједили Општина Лопаре и Фондација Мозаик.
Општина Лопаре и Фондација Мозаик у оквиру осмогодишње сарадње (2012 – 2018. године) на програму Омладинске банке Лопаре укупно су подржале 44 пројеката чија вриједност износи 152.637,57 KМ.