PROMOCIJA REALIZOVANIH PROJEKATA OMLADINSKE BANKE U 2018. GODINI

U sali SO-e Lopare 13. decembra 2018. godine održana je svečana prezentacija realizovanih projekata Omladinske banke Lopare u saradnji sa Fondacijom Mozaik i Opštinom Lopare.
U okviru projekata Omladinske banke Lopare u toku 2018. godine realizovani su projekti „Fitnes opremom do zdravijeg života“, Lopare; „Biciklističke staze za mlade“, Priboj; „Uređenje sportsko – rekreativnog izletišta“, Milino Selo; „Srednjoškolci lideri u razvoju Bijeljinske regije“, Lopare; „Ljetnja škola folklora“, Lopare; „Izgradnja teretane FK Priboj“, Priboj; i „Nabavka opreme za školu sporta“ Lopare.
Omladinska banka Lopare je u 2018. godini podržala 7 projekata. Ukupna vrijednost realizovanih projekata iznosila je 18.190,00 KM, od kojih je iznos od 7.800,00 KM obezbijeđen kao doprinos grupa iz zajednice, a iznos od 10.390,00 KM obezbijeđen iz Fonda Omladinske banke Lopare koji su zajednički obezbijedili Opština Lopare i Fondacija Mozaik.
Opština Lopare i Fondacija Mozaik u okviru osmogodišnje saradnje (2012 – 2018. godine) na programu Omladinske banke Lopare ukupno su podržale 44 projekata čija vrijednost iznosi 152.637,57 KM.