САРАДЊА „ТЕРМОЕЛЕКТРО“ БРЧКО И СШЦ „ВУК КАРАЏИЋ“ ЛОПАРЕ

Представници предузећа „Термоелектро“ Брчко на челу са предсједником управе господином Илијом Стјепановићем посјетили Средњошколски центар „Вук Караџић“ Лопаре и разговарали са директором и ученицима металске струке ове школе. Ученицима је представљен рад ове компаније у регији, иностранству, као и у Лопарама, гдје имају регистровану фирму „Термоелектро опрема“. Понудили су сарадњу за извођење практичне наставе у својим просторима, запошљавања нових радника, преквалификацију, као и могућност рада у иностранству преко својих фирми. Поред тога ово предузеће је изразило и спремност да помогне школовање ученика слабијег имовног стања који су заинтересовани за учење и рад у овој фирми. Термоелектро Брчко је специјализовано предузеће за: изградњу, ремонт, реконструкцију, ревитализацију и одржавање термоенергетских, индустријских и других постројења, као и израду и монтажу нестандардне опреме и конструкција. Термоелектро пружа комплетну и квалитетну услугу од инжењеринга и израде пројеката до организације на самом градилишту по принципу „кључ у руке“, основано 1997. године и запошљава око 300 радника.