АСФАЛТИРАНО 1200 МЕТАРА ПУТА НА ЖУТАВЦИ

Начелник општине Лопаре Радо Савић посјетио је данас Мјесну заједницу Милино Село-засеок Жутавку у којој је асфалтирано 1.200 метара асфалтног пута за шта је издвојено 96.000 КМ.

Савић је рекао новинарима да је општина Лопаре за овај пројекат издвојила 46.000 КМ док су мјештани сакупили 50.000 КМ.

-Ово је још једна од инвестиција у овом мјесту ове године. Веома је важно да се раде пројекти јер се на тај начин олакшава живот грађанима и њихов опстанак на својим огњиштима, и самим тим омогућава да људи живе на цијелој територији општине Лопаре –рекао је Савић.

Мјештани су се састали са начелником Савићем и изразили задовољство градњом новог асфалта који ће им како кажу омогућити боље услове живота.

Цвико Лазић, захвалио се руководству општине Лопаре и истакао да ће нови асфалт приближити мјештанима овог краја лакшу комуникацију са сједиштем општине.