САВИЋ: АСФАЛТНИ ПУТ ЈЕ ЈЕДАН ОД ПРЕДУСЛОВА ЗА ОПСТАНАК СЕЛА

У Милином селу код Лопара асфалтирано је 650 метара пута, вриједност радова је 60.000 КМ, а улагање општине је 30.000 КМ.
Начелник општине Радо Савић рекао је да је асфалтни пут један од предуслова за опстанак села.
„У засеоку Ђурићи у Милином селу налази се десетак домаћинстава која су имала проблем са одржавањем макадамског пута због нагиба терена, тако да је овим асфалтом, када је у питању пут у њиховом засеоку, овај проблем трајно ријешен“, рекао је Савић новинарима.
Мјештанин Марко Ђурић је додао да су, поред асфалтирања пута, урађени и добри канали, скинута и одвезена земља са шкарпи, тако да је пут проширен.
Он је у име мјештана захвалио начелнику Савићу и руководству општине што су помогли да се овај путни правац асфалтира.