POSTAVLjANjE NOVE I REKONSTRUKCIJA STARE ULIČNE RASVJETE

Na potezu od Lopara do Miletića u Veselinovcu, pored putu Lopare – Tuzla (R-458) u dužini od oko četiri kilometra, rekonstruisana je stara ulična rasvjeta i postavljena nova.
„Ostao je još dio od Simića potoka prema Veselinovcu u dužini oko 500 metara, koji nije pokriven rasvjetom. U planu smo i to uskoro završiti“, rekao je u svojoj izjavi novinarima načelnik opštine Lopare Rado Savić.
On je dodao da je opština Lopare za ovaj projekat izdvojila 8590 KM, a postavljeno je 8 betonskih stubova, 34 led reflektora, utrošeno oko 1000 metara električnog kabla i plaćen izvođač radova. Rađena je popravka i prepravka postojeće rasvjete , zamijenjeni neispravni reflektori i urađen novi dio rasvjete, čime je osvijetljen kompletan naseljeni dio pomenutog pravca.