ПОСТАВЉАЊЕ НОВЕ И РЕКОНСТРУКЦИЈА СТАРЕ УЛИЧНЕ РАСВЈЕТЕ

На потезу од Лопара до Милетића у Веселиновцу, поред путу Лопаре – Тузла (Р-458) у дужини од око четири километра, реконструисана је стара улична расвјета и постављена нова.
„Остао је још дио од Симића потока према Веселиновцу у дужини око 500 метара, који није покривен расвјетом. У плану смо и то ускоро завршити“, рекао је у својој изјави новинарима начелник општине Лопаре Радо Савић.
Он је додао да је општина Лопаре за овај пројекат издвојила 8590 КМ, а постављено је 8 бетонских стубова, 34 лед рефлектора, утрошено око 1000 метара електричног кабла и плаћен извођач радова. Рађена је поправка и преправка постојеће расвјете , замијењени неисправни рефлектори и урађен нови дио расвјете, чиме је освијетљен комплетан насељени дио поменутог правца.