ОДРЖАН ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ

Четврти дан потраге у коме је учествовало 29 људи (запослени ОУ Лопаре и Јавних установа, ватрогасци, полиција) за несталим Неђом Цвјетиновићем, без резултата.
Данас је у Лопарама одржан и састанак начелника општине Раде Савића са начелником полицијске управе Бијељина Стјепаном Терзићем о даљим активностима на потрази за несталим суграђанином.
На сједници штаба су анализиране досадашње активности и договорен обим потраге за 28.06.2022.године, гдје ће учествовати 50 људи, од чега је из Града Бијељина најављено 24 учесника.
Такође се врше припреме за масовнију потрагу за сриједу 29.06.2022.године, гдје ће учествовати око 200 људи.
У сриједу очекујемо учешће Републичке управе цивилне заштите, ГСС и ЦЗ Бијељина, Цивилне заштите Брчко Дистрикта, ватрогасци спасиоци Угљевика и Лопара, радници ШГ „Мајевица“ Лопаре, планинари, ловци ЛУ „Мајевица“ и мјештани.
Овим путем позивамо све грађане који се могу и желе укључити у потрагу да сутра дођу адекватно одјевени испред ПС Лопаре у 8 часова.
Контакт особа за информације је Жељко
Керовић 065539967, саопштено је из општинског штаба.