ZLATO ZA DESTILERIJU „EPOHA“ NA NOVOSADSKOM SAJMU

Destilerija „Epoha“ iz Bobetinog Brda kod Lopara nagrađena je Velikom zlatnom medaljom za kvalitet rakije šljivovice „Klasika“ na 85. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu.
Zlatnom medaljom Destilerija „Epoha“ nagrađena i za rakiju od kruške viljamovke „Romantika“, a dobitnik je plakete Novosadskog sajma za ukupan kvalitet predstavljenih rakija.
Predsjednik komisije za ocjenjivanje kvaliteta jakih alkoholnih pića Ninislav Nikićević rekao je na današnjem uručenju nagrada da je bilo mnogo uzoraka i da je komisija bila zadovoljna kvalitetom svih proizvoda, viljamovke, lozovače i šljivovice.
Vlasnik „Epohe“ Bojan Džuveleković rekao je Srni da je nagrada za kvalitet Novosadskog sajma znak da je ova moderna destilerija na dobrom putu.
„Nećemo stati na ovome kada je promocija majevičkog kraja i ovog brenda u pitanju“, rekao je Džuveleković i najavio predstavljanje domaćih rakija i na skupu srpske dijaspore u Švajcarskoj.