ЗЛАТО ЗА ДЕСТИЛЕРИЈУ „ЕПОХА“ НА НОВОСАДСКОМ САЈМУ

Дестилерија „Епоха“ из Бобетиног Брда код Лопара награђена је Великом златном медаљом за квалитет ракије шљивовице „Класика“ на 85. Међународном пољопривредном сајму у Новом Саду.
Златном медаљом Дестилерија „Епоха“ награђена и за ракију од крушке виљамовке „Романтика“, а добитник је плакете Новосадског сајма за укупан квалитет представљених ракија.
Предсједник комисије за оцјењивање квалитета јаких алкохолних пића Нинислав Никићевић рекао је на данашњем уручењу награда да је било много узорака и да је комисија била задовољна квалитетом свих производа, виљамовке, лозоваче и шљивовице.
Власник „Епохе“ Бојан Џувелековић рекао је Срни да је награда за квалитет Новосадског сајма знак да је ова модерна дестилерија на добром путу.
„Нећемо стати на овоме када је промоција мајевичког краја и овог бренда у питању“, рекао је Џувелековић и најавио представљање домаћих ракија и на скупу српске дијаспоре у Швајцарској.