УЧЕНИК ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ИЗ ПРИБОЈА ЈОВАН ЛУКИЋ ОСВОЈИО 1. НАГРАДУ ЗА НАЈБОЉИ ЛИКОВНИ РАД

На 5. међународном Божићном литерарном и ликовном конкурсу, ученика основношколског узраста са јужнословенског говорног подручја, у организацији Интернет часописа за подстицање ученичког стваралаштва „Табла” и Библиотеке „Старац Никанор Хиландарски” из Ниша, Јован Лукић, ученик II-1 разреда из О.Ш. „Вељко Чубриловић“ из Прибоја је освојио 1. награду за најбољи ликовни рад у конкуренцији 53 рада.
Hаграђени рад на тему „Бадњи дан“ рађен је, према пропозицијама, у 3 Д мајкрософт бојанци, под менторством учитељице Весне Латиновић.
„Tреба истаћи да је Јован Лукић, добитник више првих, других и трећих награда на литерарним и ликовним конкурсима широм региона“, peкла је ментор Весна Латиновић.
Мр Весна Латиновић је похвавила Јована који је одличан ученик и већ има 5 објављених пјесама у електронским и штампаним Зборницима.
Додјела награда биће уприличена
7. јануара 2022. године у Нишу.