Реализација пројеката „Глас по глас – ријеч по ријеч“

У оквиру програма Омладинске банке, Фондација Мозаик, Општина Лопаре и Народна библиотека „Десанка Максимовић“ реализују са младим стручњацима из Лопара пројекат „Глас по глас – ријеч по ријеч“. Тамара Томић и Душица Бошковић, млади логопеди из Лопара, ће у просторијама наше библиотеке радити са дјецом у бесплатним радионицама.
Логопед је стручњак који се бави, прије свега, детекцијом, дијагностиком, превенцијом, терапијом дјеце и одраслих са вербалним и невербалним комуникацијским сметњама, као и савјетодавним радом.
Уколико ваше дијете има сметње са гласом, говором и језиком, слухом, сметње у читању, писању и рачунању, пријавите га у нашој библиотеци за ове бесплатне радионице. Пријаве можете послати на маил loparskabiblioteka@gmail.com, на телефон 055/650-271 или лично у просторијама библиотеке, Десанке Максимовић 1, од 08х до 16х сваким радним даном.